Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Галати Лілії Павлівни утворена рішенням Вченої ради Національного авіаційного університету від 21 вересня 2022 року, затвердженого наказом ректора від 18 жовтня 2022 року №326/од.

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Галати Л.П. на тему: «Інформаційна технологія захисту критичних ресурсів виробництва мінеральних добрив» за спеціальністю 122 — Комп’ютерні науки.

Захист дисертаційної роботи Галати Лілії Павлівни відбудеться 22 грудня 2022 року о 14.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 6, аудиторія 213

Наказ про видачу диплома