Вчена рада

Національного авіаційного університету

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА З ПРАВОМ ПРИЙНЯТТЯ ДО РОЗГЛЯДУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ АКМАЛДІНОВОЇ ВІКТОРІЇ ЄВГЕНІВНИ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ З ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 01-ОСВІТА/ПЕДАГОГІКА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 015-ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ)


Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Акмалдінової Вікторії Євгенівни створена наказом ректора від 19 грудня 2022 року №429/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 23 листопада 2022 року (протокол №7).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Акмалдінової В.Є. на тему: «Формування готовності майбутніх магістрів з транспортних технологій (на повітряному транспорті) до професійної діяльності в освітньо-інформаційному середовищі технічного університету» за спеціальністю 015 — Професійна освіта (за спеціалізаціями). Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Акмалдінової Вікторії Євгенівни відбудеться 6 березня 2023 року о 11.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 1, аудиторія 207

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Акмалдінової В.Є.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради

Рецензія Ладогубець Н.В. (рецензія завірена ЕЦП)

Рецензія Кокарєвої А.М. (рецензія завірена ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Ковальчука В.І. (відгук завірений ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Смирнової І.Л. (відгук завірений ЕЦП)

Відео захисту Акмалдінової В.Є.

Рішення спеціалізованої вченої ради

Наказ про видачу диплома