Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Гордієнко Катерини Олександрівни створена наказом ректора від 19 грудня 2022 року №429/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 23 листопада 2022 року (протокол №7).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Гордієнко К.О. на тему: «Соціально-психологічні чинники протидії кібербулінгу в студентському середовищі» за спеціальністю 053 — Психологія. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Гордієнко Катерини Олександрівни відбудеться 20 лютого 2023 року об 11.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 1, аудиторія 207

Наказ про видачу диплома