Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Сивкової Наталії Максимівни створена наказом ректора від 19 грудня 2022 року №429/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 23 листопада 2022 року (протокол №7).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Сивкової Н.М. на тему: «Метод підвищення пропускної здатності та багатодіапазонності комбінованих радіотехнічних систем НВЧ» за спеціальністю 172 — Телекомунікації та радіотехніка. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Сивкової Наталії Максимівни відбудеться 16 лютого 2023 року о 14.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 6, аудиторія 213

Наказ про видачу диплома