Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Астахова Кирила Володимировича створена наказом ректора від 22 грудня 2022 року №440/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 23 листопада 2022 року (протокол №7).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Астахова К. В. на тему: «Формування конкурентної стратегії аеропорту» за спеціальністю 075 — Маркетинг. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Астахова Кирила Володимировича відбудеться 10 лютого 2023 року об 11.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 1, аудиторія 334

Наказ про видачу диплома