Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Голіцина Володимира Олександровича створена наказом ректора від 17 лютого 2023 року №057/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 25 січня 2023 року (протокол №1).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Голіцина В.О. на тему: «Вдосконалення методів оброблення даних вимірювача з неортогональним розташуванням інерціальних датчиків» за спеціальністю 151 — Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Голіцина Володимира Олександровича відбудеться 18 квітня 2023 року о 14.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 5, аудиторія 503

Наказ про видачу диплома