Вчена рада

Національного авіаційного університету

СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВЧЕНА РАДА З ПРАВОМ ПРИЙНЯТТЯ ДО РОЗГЛЯДУ ТА ПРОВЕДЕННЯ ЗАХИСТУ ДИСЕРТАЦІЇ МИХЕЄВОЇ ТАМАРИ ОЛЕКСАНДРІВНИ НА ЗДОБУТТЯ СТУПЕНЯ ДОКТОРА ФІЛОСОФІЇ З ГАЛУЗІ ЗНАНЬ 01-ОСВІТА/ПЕДАГОГІКА ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 015-ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА (ЗА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯМИ)


Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Михеєвої Тамари Олександрівни створена наказом ректора від 10 травня 2023 року №192/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 19 квітня 2023 року (протокол №4).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Михеєвої Т.О. на тему: «Формування готовності до професійної діяльності іноземних студентів-майбутніх інженерів в технічних університетах» за спеціальністю 015 — Професійна освіта (за спеціалізаціями). Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Михеєвої Тамари Олександрівни відбудеться 27 червня 2023 року об 11.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 1, аудиторія 449

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Михеєвої Т.О.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради

Рецензія Кокарєвої А.М. (рецензія завірена ЕЦП)

Рецензія Рахманова В.О. (рецензія завірена ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Слабка В.М. (відгук завірений ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Ковальчука В.І. (відгук завірений ЕЦП)

Відео захисту Михеєвої Т.О.

Рішення спеціалізованої вченої ради

Наказ про видачу диплома