Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Закутинського Ігоря Володимировича створена наказом ректора від 06 жовтня 2023 року №391/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 20 вересня 2023 року (протокол №8).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Закутинського І. В. на тему: «Система Інтернету речей для моніторингу та управління громадським транспортом» за спеціальністю 172 — Телекомунікації та радіотехніка. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Закутинського Ігоря Володимировича відбудеться 16 листопада 2023 року о 12.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 6, аудиторія 102

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Закутинського І. В.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради

Рецензія Заліського М.Ю. (рецензія завірена ЕЦП)

Рецензія Конаховича Г.Ф. (рецензія завірена ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Сайка В.Г. (відгук завірений ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Смірнова О.А. (відгук завірений ЕЦП)

Рішення спеціалізованої вченої ради

Відео захисту Закутинського І.В.

Наказ про видачу диплома