Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Тімуш Діані Ігорівні створена наказом в.о. ректора  від 06 березня 2024 року №091/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 21 лютого 2024 року (протокол №2).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Тімуш Д.І. на тему: «Адміністративно-правові засади забезпечення недоторканності судді» за спеціальністю 081 – Право. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Тімуш Діани Ігорівни відбудеться 25 квітня 2024 року о 14.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Тімуш Д.І.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради