Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Нагиєвої Айсель Іcмаїл гизи створена наказом від 27 жовтня 2023 року №448/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 30 серпня 2023 року (протокол №7).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Нагиєвої А.І. на тему: «Формування маркетингового інструментарію розвитку ринку зелених товарів та послуг в парадигмі сталого розвитку» за спеціальністю 075 — Маркетинг. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Нагиєвої Айсель Іcмаїл гизи відбудеться 29 листопада 2023 року об 11.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Нагиєвої А. І.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради

Рецензія Полоус О.В. (рецензія завірена ЕЦП)

Рецензія Чернишова О.Ю. (рецензія завірена ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Пімоненко Т.В. (відгук завірений ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Чукурної О.П. (відгук завірений ЕЦП)

Рішення спеціалізованої вченої ради

Відео захисту Нагиєвої А.І.

Наказ про видачу диплома