Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Сорокопуда Владислава Ігоровича створена наказом ректора від 20 грудня 2023 року №552/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 18 жовтня 2023 року (протокол №11).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Сорокопуда В. І. на тему: «Інформаційна технологія автоматизації виконання цільових задач безпілотних авіаційних комплексів» за спеціальністю 122 – Комп’ютерні науки. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Сорокопуда Владислава Ігоровича відбудеться 26 лютого 2024 року о 15.30 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 6, аудиторія 102

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Сорокопуда В. І.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради

Рецензія Кучерова Д.П. (рецензія завірена ЕЦП)

Рецензія Шмельової Т.Ф. (рецензія завірена ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Харченка В.С. (відгук завірений ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Чолишкіної О.Г. (відгук завірений ЕЦП)

Рішення спеціалізованої вченої ради

Відео захисту Сорокопуда В.І.

Наказ про видачу диплома