Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Кучми Олени Сергіївни створена наказом від 05 липня 2024 року №359/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 22 травня 2024 року (протокол №6).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Кучми О.С. на тему: «Методи та моделі організації мультимодальних перевезень вантажів за участю авіатранспорту в умовах міжнародної інтеграції» за спеціальністю 275 — Транспортні технології (на повітряному транспорті). Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Кучми О.С.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації