Про засідання Вченої ради університету від 04 червня 2024 року

04 червня 2024 року відбулося позачергове засідання Вченої ради Національного авіаційного університету.

На початку засідання в.о. ректора університету Ксенія СЕМЕНОВА вручила Грамоти Національного авіаційного університету за перемогу в десятій студентській олімпіаді «Шляхи та механізми захисту інформації інформаційного простору України від шкідливих інформаційно-психологічних впливів» студентам та студентським колективам університету.

Основним питанням засідання була доповідь щодо діяльності в.о. директора Відокремленого структурного підрозділу «Фаховий коледж інженерії, управління та землевпорядкування Національного авіаційного університету» ШМЕЛЬОВА Юрія Миколайовича та внесення голові комісії з реорганізації Національного авіаційного університету, в.о. ректора подання про його звільнення.