Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Майбороди Романа Валерійовича створена наказом ректора від 25 грудня 2023 року №559/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 20 грудня 2023 року (протокол №13).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Майбороди Р. В. на тему: «Визначення взаємного впливу течії в турбінному та вентиляторному контурах турбовентиляторної приставки авіаційного газотурбінного двигуна» за спеціальністю 142 – Енергетичне машинобудування. Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Майбороди Романа Валерійовича відбудеться 29 лютого 2024 року о 13.00 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 1, аудиторія 334

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Майбороди Р. В.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради

Рецензія Волянської Л.Г. (рецензія завірена ЕЦП)

Рецензія Якушенка О.С. (рецензія завірена ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Павленка Д.В. (відгук завірений ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Расстригіна О.О. (відгук завірений ЕЦП)

Рішення спеціалізованої вченої ради

Відео захисту Майбороди Р.В.

Наказ про видачу диплома