Спеціалізована вчена рада для проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Валько Алли Миколаївни створена наказом від 05 липня 2024 року №359/од відповідно до рішення Вченої ради Національного авіаційного університету від 22 травня 2024 року (протокол №6).

Дисертація на здобуття ступеня доктора філософії Валько А.М. на тему: «Формування інтегрованої системи авіаційної безпеки в аеропорту» за спеціальністю 275 — Транспортні технології (на повітряному транспорті). Трансляція здійснюватиметься за посиланням.

Захист дисертаційної роботи Валько Алли Миколаївни відбудеться 29 серпня 2024 року об 11.30 за адресою: м. Київ, проспект Любомира Гузара, 1, Національний авіаційний університет, корпус 1 , аудиторія 334

Наказ про створення разової спеціалізованої вченої ради

Дисертація Валько А.М.

Відомості про склад спеціалізованої вченої ради

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації

Рецензія Бугайка Д.О. (рецензія завірена ЕЦП)

Рецензія Іваннікової В.Ю. (рецензія завірена ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Мацюка В.І. (відгук завірений ЕЦП)

Відгук офіційного опонента Фердмана Г.П. (відгук завірений ЕЦП)

Рішення спеціалізованої вченої ради

Відео захисту Валько А.М.

Наказ про видачу диплома

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /var/www/clients/client16/web42/web/wp-includes/functions.php on line 3829